• MC Türk olarak geleceğimizi yeniden inşa ediyoruz!

Platformumuz şu anda yeniden inşa ediliyor ve siz değerli kullanıcılarımıza erken erişim sunuyoruz. Bu özel süreçte sizin geri bildirimleriniz bizim için çok önemli. Merak ettiğiniz konuları resepsiyon bölümünden bize iletebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Eğer herhangi bir sorunuz varsa veya çekindiğiniz bir durum olursa, [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz

Resepsiyona fırla !

Discord'un en kullanışlı botu EZBRO

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eztheboss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eztheboss

Üye
EzBro

Kendi geliştirdiğim bir projem var ismi `ezbro` olarak geçiyor.

Bu bot ne işe yarar;

Botumuzun içeriğinde tamı tamına 70 adet komut bulunmaktadır. Bunlar hem prefix(.yardım) hem slash (/yardım) olarak ikiye ayrılıyor. 54 adet komut prefix (.yardım) ve kalanlar slash(/) komutudur. Botumuzda 8 adet kategori bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; yetkili(adminlerin ve sunucu sahiplerinin kullanabileceği komutlar), kullanıcı(kullanıcı ve eğlence komutları), developer(yapımcı komutları), vip(kolay şekilde vip rolü veya dost rolü vermenizi sağlar), ticket(log'lu destek sistemi), sunucu-kur(otomatik sunucu kurma), greet(görünmez bildirim sistemi) ve guard(genel kapsamlı koruma sistemi) bulunmaktadır.

Yakın zamanda bota eklenecek özellikler (Şuanda yapım aşamasında)

- Bot ekleme engeli,Küfür engel,Reklam engel,Kanal koruma,Emoji koruma,Yönetici rolü koruma,Rol koruma ,Capslock engeli,Emoji limit,Etiket limit,Link engel,Ban limit,Kick limit,Everyone engel,Chat Spam koruması
- Coin ile reklam yaptırabilme sistemi

EzBro Community

Ücretsiz reklam hakkı fırsatı sunduğumuz yazılım sahipleri veya sunucu sahipleri gibi şahıslara ve kullanıcılara verdiğimiz bir hediyedir.

- Herhangi bir ücret veya şart tabi tutulmaz (verilen formu dolduracaksınız bu kadar)
- Sunucuda yayınlar olucak süpriz hediyeler dahilinde.
- Çekiliş ile Steam kodları dağıtılacak.
- Sahipler arası para çekilişleri olucak.
- Sohbet ve eğlence ortamında moderatörlerimiz sizlere eşlik edecektir.

Sende aramıza katıl ve fırsatları değerlendir :)
🔮Discord Sunucumuz
🔮Botu Sunucunuza Davet Edin

ezbro_banner.png
Banner_-_Landscape_-_Special_Offer_-_Up_to_50_-_Earphone_bluetooth.png

Son düzenleme:
Geri