• MC Türk olarak geleceğimizi yeniden inşa ediyoruz!

Platformumuz şu anda yeniden inşa ediliyor ve siz değerli kullanıcılarımıza erken erişim sunuyoruz. Bu özel süreçte sizin geri bildirimleriniz bizim için çok önemli. Merak ettiğiniz konuları resepsiyon bölümünden bize iletebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Eğer herhangi bir sorunuz varsa veya çekindiğiniz bir durum olursa, [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz

Resepsiyona fırla !

Pixel Rank Nasıl Yapılır?

celaltarzan

Üye
Esnaf +
Discord
vionly
Merhaba değerli MinecraftTürk ailesi, Bugün sizlere Minecraft sunucunuz için Pixel Rank tasarımları nasıl yapılır onun hakkında konuşacağız. Başlamadan önce, PixilArt'ın temel özelliklerini ve nasıl kullanılacağını anlayarak kendi projelerinizi daha yaratıcı ve etkileyici hale getirebilirsiniz.

Adım 1: PixilArt Web Sitesini Ziyaret Edin​

Pixel Rank tasarımı yapmak için ilk adım, resmi web sitesine gitmektir. Tarayıcınızın adres çubuğuna https://www.pixilart.com yazarak PixilArt'ın ana sayfasına erişebilirsiniz.

Adım 2: Yeni Bir Proje Oluşturun​

Pixel Rank tasarımı yapmak için ikinci adım, yeni bir proje oluşturmak olacaktır. Aşağıdaki resimde Start Drawing yazan yere basıyoruz ve yeni bir proje açıyoruz. Boyutlandırma olarak 80x14 normal bir rank tasarımı için ideal bir boyutlandırmadır
1715173961523.png

1715174087373.png

Adım 3: Rank Tasarımlarını Yapın​

Pixel Rank tasarımı yapmak için üçüncü ve son adım, dilediğiniz gibi Rank tasarımları yapmak olacaktır.
Örnek bir rank tasarımı.

Örnek bir rank tasarımı.​

• Beğen
Tepkiler: Cem
Güzel bilgilendirme detayları gelirse çok daha iyi olur.

Bugün içindem geçirmiştim 1-2 güne araştırmaya başlayacaktım bu konuyu, tesadüfün böylesi <3

Geri