• MC Türk olarak geleceğimizi yeniden inşa ediyoruz!

Platformumuz şu anda yeniden inşa ediliyor ve siz değerli kullanıcılarımıza erken erişim sunuyoruz. Bu özel süreçte sizin geri bildirimleriniz bizim için çok önemli. Merak ettiğiniz konuları resepsiyon bölümünden bize iletebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Eğer herhangi bir sorunuz varsa veya çekindiğiniz bir durum olursa, [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz

Resepsiyona fırla !

ÇEVRİMDIŞI play.ahbaplarmc.net play.ahbaplarmc.net | 1.17 & 1.20.1 |+400 Özel Büyü | Metin Taşı | Ranks | Coin | Chunk Huni | Skill | Özel Setler | Ve Daha Fazlası |12 NİSAN AÇILIŞ

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vearthx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vearthx

Emekli
Minecraft
Discord
Vearthx
Minecraft Sunucu IP Adresi
play.ahbaplarmc.net

Discord: gg/ahbaplarmc

Güzel sunucuya benziyor.

Sunucudaki çoğu sistem zaten diğer sunucularda bulunuyor. Belirtmediğiniz eksik sistemler varsa belirtin lütfen. Konu tasarımı geliştirilebilir.

Başarılar dilerim.

Sunucudaki çoğu sistem zaten diğer sunucularda bulunuyor. Belirtmediğiniz eksik sistemler varsa belirtin lütfen. Konu tasarımı geliştirilebilir.

Başarılar dilerim.
Farkındalık yaratmaya çalışıyorum diye bir cümle kurmadım tanıtımımda. Konu tasarımı idarelik bir tasarımdır, geliştirilecek.
Yorumun için teşekkürler.

Konu tasarımı gayet hoşuma gitti bir ara girip oynayacağım sunucular listesine ekledim.

Tasarımlarınız gayet estetik bir yapıya sahip. Başarılarınızı görmek dileğiyle.

Geri